Svatební dorty

SVATEBNÍ DORTY

Svatba je pro většinu z nás jedním z nejkrásnějších dní v životě. Na společnou cestu se spolu vydají dva lidé plní lásky a právě v tento den by mělo být vše podle vašeho přání a hlavně dokonalé. Všechny tyto "maličkosti" spolu utvoří právě úžasný prožitek a následně i vzpomínky, které se nám vryjou do srdce a paměti. Mezi ně bezesporu patří svatební dort, který je jako třešinka na dortu při novomanželské hostině. Svatební dort musí být podle Vás, může být tradiční, moderní, něžný i rozverný, jednoduchý, s čerstvým ovocem, bohotě zdobený nebo ve formě cup cake.

Nenechte se při výběru ovlivnit ničím a nikým jiným a rozhodněte se podle toho, co Vám chutná, máte rádi nebo co je Vám blízké. Svatební dorty Vám vyrobíme vždy na přání. Doneste si obrázek, fotku, namalovanou představu nebo nám jej popište a společně to vymyslíme.

Nabízíme spoustu typů a druhů dortů, na výběr několik korpusů, příchutí, stylů v kombinaci s všemožnými dekoracemi a doplňky. Každý z těchto dortů je a musí být originál, jak stvořený jen pro Vás. Zastavte se u nás, domluvíme ochutnávku a jistě nebudete zklamáni. Ceny svatebních dortů se odvíjí od požadované velikosti, příchutě, typu zdobení a pracnosti dortu.

Prosím svatební dorty objednávat alespoň 3 týdny předem a více.

TIP! Sledujte náš facebook, pravidelně přidáváme fotky jak z provozovny, tak toho co se chystá.

 
 

Neváhejte se zeptat

Zuzana Stojanovská Řehová

+420 596 635 156