Cukrárna

 

DENNÍ NABÍDKA

U nás v cukrárně najdete každý den spousty lahodných laskomin, pokud se zaměříme na to, co si každý pod takovou cukrárnou  pomyslí, tak každý den u nás na Vás čekají vždy:

Jsme prostorná útulná a moderní cukrárna s velkou kapacitou míst k sezení, takže si v klidu vypijete při zákusku či jiné dobrotě vynikající kafe a nebo uspořádáte oslavu přímo u nás. V letní sezóně se můžete těšit na venkovní zahrádku v provozu a skvělou točenou zmrzlinu hned několika druhů a chutí  a naopak  v zimě zase na nabídku vánočního sortimentu a cukroví

TIP! Sledujte náš facebook, pravidelně přidáváme fotky jak z provozovny, tak z toho co se chystá.

 
 

DOMÁCÍ MOUČNÍKY

Pravidelně pro Vás připravujeme hned několik druhů a typů domácích moučníků. Kromě toho, že jsou všechny tvořeny s láskou a kvalitních a  čerstvých surovin, tak se snažíme kouzlit také z jejich konečným vzhledem. Protože co lahodí oku, musí skoro jistě chutnat samo.

Připravujeme tradiční moučníky podle starých osvědčených receptur, také u nás najdete moderní obdoby různých světově známých moučníků, taktéž připravujeme lahodné makedonské moučníky, které vznikají pod rukama Angela Stojanovského, jakožto rodilého makedonce. 

Tyto moučníky u nás můžete najít ve dvou formách a to buď na jednotlivé porce v rámci zákůsků a nebo jako moučník celý ihned k odběru a potěšit tak své blízké, přátelé, kamarády či rodinu doma, pokud se zrovna nemůžete sejít například přímo u nás.

TIP! Sledujte náš facebook, pravidelně přidáváme fotky jak z provozovny, tak z toho co se chystá.

 
 
 

CUPCAKES /s marcipánem, i bez/

Tyhle rozmanité cupcakes, nebo také bohatě zdobené dortíky, které pochází z anglického slova "cup", což je vlastně hrnek ( dříve se právě tyto laskominy pekly v hrncích) jsou v dnešní době velmi oblíbené dobroty pro hned několik situací. Krom toho, že se hodí na narozeninové oslavy, různé druhy dětských oslav, slavnostní příležitosti jakkéhokoliv druhu, pak jsou také čím dál více vyhledávanější variantou občerstvení například při svatebních hostinách

Cupcakes se dají vyrobit jak s marcipánem nahoře, tak bez, obě dvě varianty mají své příznivce a tím jak jsou variabilní dokáží uspokojit i ty největší vybíravce. Dle domluvy se dají připravit do různého stylu nebo sladit ke konkrétní příležitosti. Vše z čerstvých surovin, ručně dělané a navíc je jich tolik příchutí, že nebudete vědět jaké vybrat. Zastavte se u nás na prodejně nebo telefonicky objednejte.

Pozor objednávka musí být na minimálně 7 dní předem a minimální množství je 16 ks. 

TIP! Sledujte náš facebook, pravidelně přidáváme fotky jak z provozovny, tak z toho co se chystá.

 
 

CAKEPOPS

Vypadají jako lízátka, ale nejsou to lízátka. Jsou v dnešní době čím dál více vyhledávanější a většinou děti jsou z nich úplně nadšené. A pozor nejen děti, ale i dospělí stále více přicházejí na chuť tomuto novému originálnímu trendu dobroty. Naše cakepops vyrábíme ručně z nepečené čokoládové hmoty nebo z třeného těsta, které po upečení plníme krémovými náplněmi.Zdobíme je například pravým mandlovým marcipánem, čokoládovou polevou z kvalitních čokolád, cukrovým sypáním a dalšíma. 

Naše cakepops vyrábíme na zakázku, minimální objednávka je 16 ks a je třeba objednávku udělat minimálně 7 dní předem. Vzhled doladíme dle domluvy a přání či situace, pro kterou budou určeny. 

TIP! Sledujte náš facebook, pravidelně přidáváme fotky jak z provozovny, tak z toho co se chystá.

 

 

MARCIPÁNOVÉ FIGURKY

Z důvodu pracovní vytíženosti figurky v prodeji nejsou.

NEPŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY NA RUČNĚ MODELOVANÉ FIGURKY.

Figurky nemodelujeme bohužel na přání a jsou pouze dle aktuální nabídky. 

V měsíci prosinci k dispozici figurky nejsou.

 
 
 

DOMÁCÍ KOLÁČE

Denně v prodeji u nás naleznete hned několik druhů domácích koláčů. Dáváme si záležet na tom, aby byly z čerstvých surovin, a aby bylo uvnitř pořádné množství náplně, protože suchý koláč není koláč. A jelikož se držíme rodinných tradic a receptur, musí být vše na stoprocent. 

Koláče u nás naleznete v těchto variantách:

  • tvarohové s rozinkama
  • ořechové
  • makové
  • povidlové

Pečeme také koláče na svatbu, napište nám , zavolejte nebo se zastavte u nás a domluvíme se.

TIP! Sledujte náš facebook, pravidelně přidáváme fotky jak z provozovny, tak z toho co se chystá.

 
 
 

Neváhejte se zeptat

Zuzana Stojanovská Řehová

+420 596 635 156