Nugátový košíček

Jedná se o ručně vypichovány máslový linecký košíček, který se po upečení a vychladnutí naplní lískooříškovým nugátem. Poté se polévá čokoládovou polevou a zdobí se oříškem.

Linecký máslový košíček - 20ks 800 Kč s DPH

Krabička obsahuje 20ks cukroví.

  ks

Linecký máslový košíček - 40ks 1 600 Kč s DPH

Krabička obsahuje 40ks cukroví.

  ks

Linecký máslový košíček - 60ks 2 400 Kč s DPH

Krabička obsahuje 60ks cukroví.

  ks

Toto cukroví se u Vás těší každoročně velké oblibě. Jedná se o ručně vypichovány máslový linecký košíček, který se po upečení a vychladnutí naplní lískooříškovým nugátem. Poté se polévá čokoládovou polevou a zdobí se oříškem. Košíček je křupavoučký a náplň je hladká a velmi lahodná.

Složení:

Výběrový nugát vyrobený z lískových oříšků s přídavkem smetany (lískové oříšky T.G.T. Piemonte, cukr, kakaové máslo, smetana 75%, emulgátor: sójový lecitin - Pro lidské zdraví je neškodný. Je to bezpečný antioxidant a emulgátor. Lecitin je přírodním antioxidantem obsaženým v každé živé buňce. Emulgátor: přírodní vanilkový extrakt), mouka pšeničná hladká, pravé máslo 82% živočišné, cukr, vejce, čokoládová poleva 72%, jádra vlaškých ořechů.

Alergeny: 1 - obiloviny obsahující lepek, 7 - mléko a výrobky z nich, 8- skořápkové plody ( vlašské ořechy, lískové ořechy, mandle aj.), 6

Možnosti objednání:  20ks / 800,-Kč,  40ks / 1600,-Kč, 60ks / 2400,-Kč