Dorty ihned k odběru

 
 

DORTY IHNED K ODBĚRU

Zaskočila Vás nemilá situace a zapomněli jste na narozeniny, výročí nebo dárek pro někoho blízkého? Pak se dá tato situace jednoduše u nás vyřešit. V naší cukrárně pro Vás každý den vždy nachystáno hned několik dortů různých stylů ihned k odběru.

Najdete u nás vždy nějaký modelovaný, nějaký tradiční, nějaký speciální, každý den se nabídka liší ať je co vybírat. Drobné změny či zdobení je možné dle domluvy, situace či času i na místě poupravit, tak ať jste spokojeni. Dort Vám zabalíme, navíc k nim můžete u nás přidat i třeba pár chlebíčků, zákusků a dalších dobrot a plnohodnotná oslava u Vás může začít. Nebo uspořádejte oslavu rovnou u nás. 

Všechny dorty z denní nabídky bez objednávky jsou vystaveny v naší vitríně a jsou za exkluzivní ceny. Například zde můžete najít dort pařížský, kubánský, dorty se želé, tiramisu dorty, s ovocem ,tvarohové, griotkové, karamelové, modelované se zdobením a další. Nabídka se liší, ale určitě si vybere každý.

Samozřejmě i tyto dorty jsou zhoteveny z kvalitních a čerstvých surovin. Dáváme si záležet jak na vzhledu, tak na chuti, je to práce, která nás baví, děláme ji z láskou a snažíme se, aby byl zákazník vždy nadmíru spokojen.

 TIP! Sledujte náš facebook, pravidelně přidáváme fotky jak z provozovny, tak toho co se chystá.

 
 

 

Neváhejte se zeptat

Zuzana Stojanovská Řehová

+420 596 635 156