Svatební servis

Je to Váš den, Vaše svatba a VÁŠ DORT. Může být něžný, rozverný, dekadentní nebo plný růžiček.

Jako nenapravitelní romantici věříme, že svatbu prožijete jen jednou. Krásnou a přesně podle svého přání. Nenechte se proto svazovat módou, pravidly nebo tím, co se líbí Vašim příbuzným. Je to Váš den a možná jen jediný v životě. Dorty vyrábíme dle Vašeho přání. Doneste si vlastní návrh, obrázek a navštivte nás. Na výběr máte různé tvary dortů, příchutě dortů i korpusů a všemožné dekorace. Ceny svatebních dortů se odvíjí od požadované velikosti, příchutě, typu zdobení a pracnosti dortu. Tento výběr je pouze na Vás.

MINI DEZERTY / CUPCAKY

Dále Vám nabízíme k dortům i samostatně zdobené minidortíky nebo cupcakes. Minimální objednávka svatebních mini dezertů / cupcakes je 16Ks.  Svatební dezerty naplníme náplní dle Vašeho přání, dekórujeme v barvách, které si budete přát... Doneste si obrázek, vyslovte své přání a my je proměníme ve skutečnost. Zeptejte se nás :-) Taktéž pokud přemýšlíte nad svatebními výslužkami, je svabtební dezert nebo cupcake vhodným a sladkým překvapením. Nabízíme možnost objednávky krásných dárkových krabiček, ve kterých je vždy uložen jeden kus svatebního dezertu / cupcaku. Ceny jsou dle použitých surovin a složitosti zdobení.

CUKROVÍČKO

Jako další tradiční svatební sladkost Vám nabízíme krásné a delikatesní domácí svatební cukrovíčko, které vyrábíme (ostatně jako všechny naše cukrářské výrobky) ručně, s láskou a dle našich tradičních domácích receptůr. Na výběr máte spoustu druhů. Od klasických lineckých srdíček plněných jahodovým džemem, po speciální a svatebně zdobené cukrářské kousky. Taktéž u cukrovíčka není problém vyrobit na Vaše přání pouze druhy, které si přejete Vy a ozdobit vše dle Vašich požadavků.

KOLÁČE

Ke každé svatbě patří i svatební koláče. Svatební koláče to je přece jen naše Česká tradice. V našem cukrářství pečeme cukrářské koláče. Jsou z kynutého těsta, plněné uvnitř nádivkama. Na výběr máte ze čtyř druhů: tvarohové s rozinkama, makové s mandlema, povidlové a oříškové. Minimální objednávka svatebních koláčů je 40Ks. U svatebních koláčů Vám také nabízíme možnost balíčků. To znamená, že Vám koláčky nejen upečeme, ale i nabalíme na bílé krajky a dárkově zabalíme do celofánu se stužkou. Počet koláčků v balíčků je na Vás. Každý může být jiný nebo všechny stejné i s cukrovíčkem nebo bez cukrovíčka. Taktéž u svatebních koláčků Vám nabízíme možnost objednání luxusních dárkových krabiček, určených právě jako svatební výslužkové překvapení.

DOVOZ AŽ K VÁM

Dovoz Vaší svatební objednávky naším řidičem -  po dohodě se zákazníkem a to za těchto podmínek:

Rozvážíme 6 dní v týdnu, v čase mezi 8.30 – 10:00 hod, vždy podle den předem stanovené trasy dle jednotlivých přijatých objednávek. V neděli nerozvážíme. Přesný čas doručení nelze předem přesně stanovit vzhledem k počtu rozvozů a rozmanitosti trasy. Stanovte vždy v objednávce nejlépe dobu, DO KDY NEJPOZDĚJI musí být cukrářské zboží doručeno a přesně uveďte telefon na přebírajícího pro jednodušší komunikaci s rozvážejícím řidičem. Prosím, buďte k zastižení na uvedeném telefonním čísle!

Dopravu objednaného zboží zajišťujeme v těchto lokalitách: Hošťálkovice, Hlučín, Hrabová, Krásné Pole, Lhotka, Mariánské hory a Hulváky, Martinov, Michálkovice, Moravská Ostrava a Přívoz, Nová Bělá, Nová Ves, Ostrava-jih, Petřkovice, Plesná, Polanka nad Odrou, Poruba, Proskovice, Pustkovec, Radvanice a Bartovice, Slezská Ostrava, Stará Bělá, Svinov, Třebovice, Vítkovice, Vřesina, Petřkovice.

Po telefonické domluvě je možné zajistit dopravu i mimo uvedené lokality.

Cena rozvozu:
Sazba za 1 km dopravy je ve výši 10,- Kč.
Rozvoz je prováděn firemním chladícím dodávkovým vozem. Cenu za rozvoz platí kupující vždy řidiči, v hotovosti, při dodání a převzetí zboží.

Objednávky nad 1000,-Kč jsou v rámci  města Ostravy ZDARMA.

KONTAKT A OBJEDNÁNÍ

Svatby se objednávají osobně u nás v cukrářství a to 3 týdny i více předem! Domluvte si schůzku, přijďte ochutnat.

Pokud máte jakékoliv dotazy či přání, neváhejte mě kontaktovat a využijte formuláře, který je umístěn dole na této stránce. Ráda si s Váma domluvím schůzku, poradím Vám a zodpovím všechny Vaše dotazy. Těším se na setkání s Vámi, Zuzana Stojanovska Řehová.

SVATEBNÍ BONUS

Milé nevěsty,

pokud si u nás zadáte kompletní svatební zakázku, nabízíme Vám jako bonus, odvoz na Vaší svatbu cadillacem za exkluzivní cenu!!!

Neváhejte nevěsty, je to Váš den, Vaše svatba...buďte vyjímečná!!


 

Kontakt
Zuzana
Stojanovská
Řehová
E-mail:
zuzka@cukrarstvirehova.cz
Telefon:
+420 596 635 156
Nebojte se zeptat
Aktuality - co se u nás děje