Culinary

Tak trochu jiná restaurace...

Kuchyně, ve které pro Vás a před Vašima očima kouzlí šéf kuchař a mistr kuchyně z Makedonie, pan Angel Stojanovski. Člověk, který je oceněn mnoha medailemi a účastnil se kuchařských soutěží po celém Balkánu. Šéf kuchař je velmi kreativní a jeho kuchyně je typu A la carte a na Vaše přání je schopen vykouzlit cokoliv! Je členem národního kuchařského Makedonského týmu a také zakladatel asociace kuchařů v Makedonii. V České republice je členem asociace kuchařů a cukrářů. Sám o sobě říká " vařím srdcem a proto ode mne můžete čekat vždy originalitu, kvalitu a čerstvost".

V nabídce CULINARY naleznete čerstvá masa připravována na lávovém grilu, svěží saláty, úchvatné dezerty a mnoho dalšího... CULINARY dále nabízí i fantastická vína z Makedonie, značky SKOVIN. Na Vaše přání připraví jídla bez lepku, bez mléka a jídla vegetariánská. Obědy i večeře pro větší i menší skupiny (rezervace nutná) a catering.

CULINARY má bezbariérový přístup a je nekuřácký podnik. Prostory jsou plně klimatizovány. V jarním a letním období je v provozu venkovní terasa pro 32 osob a zahrádka s lavičkami a skluzavkou pro děti. Vnitřní prostory nabízejí posezení pro 60 osob.

Pokud hledáte gurmánský zážitek v Ostravě, pak jste na správném místě. Srdečně Vás zveme.

 

 

Kontakt
Angel
Stojanovski
E-mail:
angel@cukrarstvirehova.cz
Telefon:
+420 596 635 156
Nebojte se zeptat
Aktuality - co se u nás děje