24.1.
2019
NABÍDKA PRÁCE

 Nabízíme pracovní místo na pozici CUKRÁŘKA:

  • Jsi kreativní, samostatná, baví Tě práce s marcipánem, zvládneš jakékoliv zadání a jsi "zapálená" do cukrařiny?  Jsi vyučena v oboru a máš praxi? Tak hledáme právě Tebe.

Náplň práce:

modelování z pravého mandlového marcipánu

výroba dortů - svatební , dětské, klasické

výroba zákusků

výroba korpusů

výroba kynutých koláčů

výroba cukroví

výroba cupcakes & cakepops

úklid na pracovišti

Požadujeme:

pracovitost

komunikativní

pečlivost a preciznost

kvalitu a čistotu při práci

týmový pracovník

kladný vztah ke gastronimii a cukrařině

flexibilitu

Nabízíme:

nekuřácké a čisté prostředí

ranní směny - 8 hod/den

hlavní pracovní poměr

mzda: 19 000,-kč hrubého , po 3 odpracovaných zkušebních měsících

nástup: IHNED

KONTAKT:

Cukrářství Řehová & Culinary, tel.: 596632913, své životopisy zasílejte na e-mail: info@cukrarstvirehova.cz  nebo si domluvte telefonicky schůzku a dostavte se osobně.

Aktuality - co se u nás děje