Svatební výslužky

Nabízíme Vám svatební výslužky ve zdobených krabičkách. Vše jsme schopni barevně doladit dle Vašeho přání a do výslužek dáme jen TO, co si budete přát VY.  Fantazii se v tomto ohledu samozřejmě meze nekladou :-)

PRO KOHO JE SVATEBNÍ VÝSLUŽKA?

Pro svatební hosty se obvykle připravuje výslužka, do které se dává kousek svatebního dortu, svatební cukroví a svatební koláčky. Výslužky se připravují předem do speciálních krabiček a rozdávají se svatebčanům při jejich odchodu ze svatby. Svatební výslužku se sluší také dát kolegům v zaměstnání, sousedům, fotografovi a kameramanovi, hudebníkům, oddávajícímu a matrikářce  zejména pokud nemáte obřad v klasické obřadní síni, oddávajícímu faráři, kosmetičce či kadeřnici či svatebnímu salonu, kde Vás připravovali apod. Záleží samozřejmě na Vás a nikdo Vás do rozdávání výslužek nemůže nutit. Můžete samozřejmě připravit výslužky menší a větší a rozdat podle důležitosti.

JAK OBJEDNAT SVATEBNÍ VÝSLUŽKY?

Zavolejte mi nebo mi napište mail a domluvte si schůzku, vyslovte svá přání... Vše doladíme osobně :-) Výslužky je nutno objednávat 3 až 4 týdny předem! Dokonalá výroba, pečení, zdobení...nám nějakou chvíli zabere. Na Vaše přání Vám připravím i ochutnávku.

CENY SVATEBNÍCH VÝSLUŽEK

Abych Vám mohla sdělit cenu, potřebuji znát Vaše přání. Čili je nutná osobní schůzka. Ceny jsou individuální. Záleží, jak velkou krabičku si vyberete a co vše si do ní budete přát.

Kontakt
Zuzana
Stojanovská
Řehová
E-mail:
zuzka@cukrarstvirehova.cz
Telefon:
+420 596 635 156
Nebojte se zeptat
Aktuality - co se u nás děje